FinePro Renewable Energy

חברת EPC בינלאומית המתמחה בתכנון ובביצוע פרוייקטים בתחום יעילות האנרגטית בסביבה עירונית, תעשייתית ותחבורתית מאז 2004.

מטרת החברה היא לספק מעטפת רחבה ושירות מקצועי המאפשר מגווון פיתרונות טכנולוגים לשווקים השונים בתעשייה. כיום החברה מובילה פרויקטים רבים בארץ ומחוצה לה בתחום הגז טבעי והגז טבעי הדחוס, אך בד בבד, עוסקת החברה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות נוספות כגון, קוגנרציה, אגירת אנרגיה, השקייה חכמה ובקרוב גם במימן.

השיטה.

התייעלות אנרגטית היא רצון אנושי להיטיב עם עצמך ועם הסביבה.
FinePro משקיעה משאבים במחקר ופיתוח בקרב כל הספקים עמם היא פועלת, ובאיתור טכנולוגיות חדישות על מנת להישאר מעודכנת בכל המתרחש בזירה הטכנולוגית שמשתנה מיום ליום.

הצוות.

רן אמיר

מנכ"ל ומייסד FinePro

חלוץ בתחום ההתייעלות האנרגטית בישראל. את ערכי החדשנות והאסטרטגיה מביא עמו רן מעולם הפיתוח העסקי. עם עליית המודעות לצורך הגובר בהתחדשות אנרגטית ושמירה על משאבי הטבע הקיימים, החל לגלות עניין רב בתחום. ב 2001 החל את הפעילות העסקית המסחרית בתחום הגז הטבעי בישראל. במרוצת השנים, עם רכישת הידע והניסיון וצבירת ההצלחות בשטח, התחזקה בקרבו תחושת השליחות – המנוע שעומד בבסיס הצמיחה של חברת פיין-פרו:
ריכוז פעילות החברה, איתור ופיתוח טכנולוגיות איכותיות וחסכוניות יותר והנגשת אנרגיה ירוקה לכל שכבות האוכלוסייה וכל ענפי המשק.

ד"ר סטפנו טרלו

מנכ"ל Fine Pro איטליה

ד"ר סטפנו טארלו צבר ניסיון ניהולי וניהל בפרויקטים בינלאומיים בהיקפים של מאות מיליוני דולרים בתחום הגז והנפט. בין השאר בטוניס, באלג'יר ובמצריים.

ד"ר טארלו הצטרף לחברת FinePro כבר ב 2001 והיה שותף לגיבוש קונסורציום איטלקי ישראלי להקמתה של תחנת כח של 300mw בים המלח. מאז, מרכז ד"ר טארלו את פעילות החברה באירופה מתוך משרדי החברה ברומא.

תמר אמיר

סמנכ"לית קשרי ספקים

תמר אמיר היא מנהלת קשרי הספקים בחברה ואחראית על הקשר השוטף בין מחלקת הרכש למנהל הפרויקטים. מעבר לכך, תמר מרכז ומנהלת עסקאות נדל"ן בהן מעורבת החברה במסגרת פרויקטים בישראל ובעולם. תמר צברה בתחום ניסיון של 12 שנים במסגרת עבודתה עם לקוחות בישראל ובעולם.

רענן יוקר

יועץ בכיר

רענן יוקר, יועץ בכיר ויזם מנוסה, פועל בתחום האנרגיה המתחדשת מאז 2014. כסא"ל לשעבר בצבא, רענן מצטיין כיום בניהול יוזמות טעינת רכבים חשמליים ובהובלת פרויקטים חדשניים בתחום טכנולוגיות עירוניות וערים חכמות.

ג'ורדנו גוזי

יועץ בכיר בתחום המימן וביו-מתאן

ג'ורדאנו גוזי, דמות בולטת בתעשיית האנרגיה, ניהל ופיתח את חברת IDROMECCANICA srl, המובילה העולמית בתחום מדחסים הידראוליים לביו-מתאן, גז טבעי ומימן. גורדאנו, שיש לו ניסיון בהובלה ותכנון אלפי פרויקטים בתחום האנרגיה ברחבי העולם, ייסד גם שתי חברות סטארט-אפ בתחום המימן וכיום משמש גם כיועץ בכיר לפרויקטים קשורים לתחום.

ד"ר יוספה שור

רואה חשבון

ד"ר יוספה שור הינה רואת החשבון של החברה. היא מביאה איתה ניסיון עשיר של למעלה משלושים שנות התמחות בראיית חשבון, בהן ביצעה שלל תפקידים בתאגידים ציבוריים וממשלתיים כדירקטורית. כיום משמשת כדירקטורית גם ברשות הנמלים.

רועי פוזנר

מנהל הייבוא/ייצוא של החברה

רועי פוזר משמש כאחראי ומנהל הייבוא של החברה בשנים האחרונות.

לרועי פוזר ניסיון של למעלה מ 15 שנים בהן התמחה בתחומי השילוח והספנות. הוא עבד מול גורמים בינלאומיים, חברות ספנות, חברות תעופה, חברות אחסון ועוד.

מר ג'ורג' האנס לינדינגר

מנכ"ל Fine Pro גרמניה

ג'ורג' מכהן כמנכ"ל פיין-פרו בפרנקפורט, גרמניה. הוא מגיע עם ניסיון עשיר במסחר בינלאומי אותו צבר, בין היתר, כדילר עצמאי מטעם חברת Mercedes Benz. שיתוף הפעולה בין רן וג'ורג' החל ב 2008 במיזם ניסיוני מטעם החברה הממשלתית של אתיופיה. במסגרת המיזם, נרכשו טורבינות רוח קטנות (600kw ) מהשוק הגרמני, להתקנה ושימוש בשוק האתיופי.

 

מר לינדינגר נבחר להוביל את הזרוע האירופאית של המיזם המשותף של פיין-פרו עם ענקית הרכב הגרמנית Mobile.de – אחת החברות החלוצות בזירה האירופאית (והעולמית) בתחום הרכבים החשמליים. החברה יזמה פרויקט חדשני המעודד שימוש ברכבים חשמליים שיתופיים במגזר הפרטי והציבורי.

הערכים המובילים אותנו.

התייעלות מתמדת
אנחנו מאמינים שהתייעלות היא המפתח להטבה במצבו של הטבע ובמצבם של בני האדם. אבל התייעלות היא לא רק תהליך תפעולי למקסום הפוטנציאל של אנרגיה ירוקה – התייעלות היא גישה עסקית שדוגלת בשיפור מתמיד כדרך חיים. גישה זו מאפיינת את הרוח של פיין פרו ושל חברי הצוות שמרכיבים אותה.

חדשנות
ה-DNA של החברה שלנו מושרש בחדשנות בעלת חזון, המנווטת במיומנות אתגרים עתידיים בטכנולוגיה, הנדסה וקיימות. אנו מאמינים בחשיבה תמידית קדימה – איך אפשר לספק מענה היום לאתגרים של המחר. חשיבה זו מעניקה לנו יתרון משמעותי בשוק.

מחויבות
בפיין פרו עובדים אנשים שאוהבים אנשים. אנו מחויבים לכל לקוח בכל פרויקט שאנחנו יוזמים, מנהלים או משתתפים בו. אנחנו מאמינים בערבות הדדית, מחויבות לעמידה במטרה ומסירות ללקוחות שלנו ולפרויקטים שלהם. זאת הסיבה שאנו מספקים שירות המאופיין במעטפת הדוקה ורחבה שכוללת ליווי מקיף ויסודי, מא' ועד ת'.

נשמח ללוות גם אתכם להתייעלות אנרגטית מקסימלית! השאירו שם וטלפון ומומחה פיין פרו יחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות.